Čištění kanalizace a domovních kanalizačních přípojek

2 DŮLEŽITÉ RADY, DÍKY KTERÝM BUDE VAŠE KANALIZACE VŽDY FUNKČNÍ.
1. Kanalizace není černá skládka. Zbytky stavebního materiálu a barev patří na skládku, tak i PET láhve a další předměty.

2. Kanalizace není popelnice. Odpady z kuchyně raději dejte do komunálního odpadu. A ty, co jdou, tak do kompostu s nimi. Vlhčené ubrousky a fritovací olej do kanalizace taky nepatří.

Čistíme kanalizaci tlakovou vodou nebo mechanickou pružinou a tím odstraníme veškeré ucpávky ve splaškové a dešťové kanalizaci včetně kanalizační šachty i dešťové vpusti.

Žádný stres, jakýkoliv problém s kanalizací vyřešíme.
Ucpanou kanalizaci zprůchodníme. Provedeme monitoring a zjistíme stav kanalizace a příčinu ucpání. Navrhneme vám způsob odstranění závady včetně cenové nabídky. Opravu kanalizace provádíme výkopem nebo bezvýkopovou metodou.

A proč volat právě nás?

Zkušení zaměstnanci a výkonná technika odstraní každý problém. Pracujeme rychle a spolehlivě. Nezanecháváme po sobě stopy a pokud možno ani pachy.

Čištění domovních odpadů

5 PRAVIDEL PRO FUNKČNÍ ODPAD, SE KTERÝMI UŠETŘÍTE PENÍZE I VÁŠ ČAS.
Zkoušeli jste už všechno možné a stále to neodtéká? Máte strach, že toaleta přeteče? A nebo vás jen obtěžuje zápach z odpadu? Neváhejte a zavolejte, vždyť jsme tu od toho. Spolehlivě odstraníme usazeniny a překážky v kanalizačním potrubí a odpadní voda tak může plynule odtékat.Kolik mě to bude stát?

Výjezd vozu Brno-město 400Kč. Brno-venkov 500Kč.

Hodina čištění odpadu mechanickou pružinou včetně dvou techniků 1490Kč.

Havarijní výjezd o víkendu, nebo ve večerních hodinách je 2200Kč.

Uvedené ceny jsou bez DPH 15%.

A proč volat právě nás?

Vyčistíme vaši kanalizaci i odpad při jednom výjezdu. V případě havárie vás v tom určitě nenecháme. Problém s odpadem odstraníme trvale, bez dalších reklamací.

Čištění jímek a žump

Využijte vaši starou jímku na jímání dešťové vody, a vytvořte si rezervu na zálivku v letní suché dny. Jímku dokonale vyčistíme, odčerpáme přebytečný kal v případě potřeby i zrenovujeme pomocí speciální technologie.

A proč volat právě nás?

Čistíme strop a stěny jímky mechanicky včetně oplachu tlakovou vodou. Zároveň odpadní vodu odsáváme sacím vozem. Jímka je během jednoho dne připravena na jímání dešťové vody.

Čištění domovních přečerpávacích stanic

1 VĚC, KTERÁ NESMÍ VAŠÍ DOMOVNÍ PŘEČERPÁVACÍ STANICI CHYBĚT.
Funkční čerpadla, bez toho vám splaškové vody neodtečou do kanalizace, ale zůstanou doma. A jak na to? Každý rok stačí oplachnout plovák, stěny jímky a odsát hustý spodní kal včetně hrubých nečistot.

MÁTE 1 PŘEČERPÁVACÍ STANICI PRO VÍCE DOMŮ?
Zajistíme vám pravidelný servis, vedení provozního deníku včetně vyúčtování stočného. Celkové náklady na provoz i stočné rozúčtujeme mezi jednotlivé domácnosti.

Čištění liniových žlabů, ploch a požárních nádrží

Čeká vás důležitá obchodní schůzka? Potřebujete na svého klienta udělat ten správný první dojem? Ve vašem areálu na ploše je spousta nečistot, fleků a dešťová voda neodtéká z důvodů zanesených liniových žlabů?

Zajistíme kompletní čištění:

Plochy v areálu vyčistíme tlakovou vodou včetně odstranění fleků. Liniové žlaby vyčistíme. Navrhneme opravu a cenovou nabídku. Žlaby vyměníme za funkční. A vaši požární nádrž vyčistíme, ryby odchytíme a dáme tam kam patří:-) Odstraníme trávu. Nerovnosti spravíme speciální malovou směsíj. V případě požáru bude mít vše pod kontrolou.

TRADAP, s.r.o.
Stará pošta č.ev. 143
664 61 Rajhrad
(sídlo společnosti)

IČ: 25306910

Adresa vozového parku a prodejna ekologických produktů:
24. dubna 78, 664 43 Želešice
Kontaktní osoba: Radovan Tichý
mobil: 605 578 901

Otevírací doba:
Po-Pá 7:00-16:00

Havarijní služba:
Po-Pá 16:00 - 20:00
So-Ne 8:00 - 17:00

Copyright ©2016 - Tradap | All rights reserved | Designed by BrnoWebDesign